Proč je důležité stanovit tržní cenu Vaší nemovitosti správně? – NEZÁVISLÝ REALITNÍ MAKLÉŘ – DAGMAR BÁČOVÁ

Proč je důležité stanovit tržní cenu Vaší nemovitosti správně?

Správně určená cena nemovitosti je pro úspěšný prodej klíčová. Jenže bez znalosti realitního trhu to může být pěkný oříšek.

Pokud cenu stanovíte příliš nízko, prodáte svou nemovitost sice rychle, ale radost z toho mít dlouho nebudete. A naopak příliš vysoká cena dokáže sešlápnout brzdu u prodeje i té nejúžasnější nemovitosti...

A právě proto vám nabízím online odhad ceny nemovitosti. Díky téhle rychlé a flexibilní službě zjistíte, jak si vaše nemovitost v současnosti na realitním trhu stojí. Cenu nemovitosti tak určíte správně na první pokus – a stačí, když mi zašlete mailem pár základních údajů. Na základě zaslaných údajů vypracuji jednoduchý odhad ceny, abyste mohli začít prodávat.

Nezáleží na tom, jestli prodáváte byt nebo rodinný dům v oblasti Praha, Praha-východ či Praha-západ, Kolín, Kutná Hora.

Vím, jak to na zdejším realitním trhu chodí, leží i běží.

Znám faktory, které ovlivňují cenu místních nemovitostí. A své odborné znalosti a zkušenosti využiji k tomu, abych pomohla s prodejem i Vám.

Přejete si přesnější stanovení ceny?

Sejdeme se osobně, doladíme veškeré detaily a upřesníme si cenovou kalkulaci a cenotvorbu. Z naší schůzky tak budete odcházet s jistotou, že váš prodej proběhne v maximální možné výši a maximálně krátkém čase.

Pusťme se do toho společně!