Reference klientů

Reference

 

Osobní doporučení je ta nejsilnější reference,
přečtěte si, co o mě říkají moji klienti

 • Jana
  Ráda bych touto cestou poděkovala naší milé makléřce, paní Báčové. Vlivem různých okolností jsme byli nuceni k rozhodnutí prodat náš dům. Díky tomu jsme měli možnost poznat několik realitních společností a velké množství makléřů, na které nemám ty nejlepší vzpomínky. Ale ve chvíli, kdy jsem poznala paní Báčovou, se situace obrátila. Od té doby bych paní Báčovou s čistým svědomím doporučila všem známým i lidem, kteří by potřebovali pomoci s jakoukoliv situací v oblasti nemovitostí. Paní Báčová je velmi lidský člověk, který je připraven pomoci se vším, co je třeba, včetně např. právních rad i různých doporučení týkající se úředních záležitostí. Pokud budu potřebovat i v budoucnu s čímkoliv pomoci či poradit, obrátím se s důvěrou již pouze na paní Báčovou, protože ta nikdy nezklame ani jako makléř ani jako člověk. Velké díky, paní Báčová.
  Jana
  Kutná Hora
 • Hana Ulmanová
  Paní makléřka Dagmar Báčová nám byla doporučena. S klidem mohu říci, že naše spolupráce byla bezproblémová a profesionální. Makléřka je velice pracovitá a i obchod, který nebyl pro nás zrovna jednoduchý – vyřešila a dotáhla do úspěšného konce, což velice oceňuji.
  Hana Ulmanová
  Praha
 • Josef Opasek
  I v realitách platí pořekadlo: „Umění dělá z vědění radost“. Paní Dagmar nejen ví, ale svým nasazením a osobním přístupem dokázala vnést do své profese i trochu toho „umění“. Dášo, děkuji!
  Josef Opasek
  Label s.r.o., Kutná Hora
 • Lenka Hetfleischová
  Dobrý den,ráda bych poděkovala za super práci a perfektní servis paní Dagmar Báčové při prodeji mé nemovitosti v katastrálním území Roztěž. Vše zařídila a dotáhla do úspěšného konce v požadovaném termínu. Mohu všem vřele doporučit její profesionální práci a lidský přístup.
  Lenka Hetfleischová
  Praha
 • Josef Vokřál
  Zprvu jsem odmítal prodej svého bytu prostřednictvím RK, ale pak mi můj kamarád doporučil paní Báčovou, která mi zabezpečila veškerý servis s prodejem nemovitosti. Takto si představuji práci profesionála. Vše mi bylo náležitě vysvětleno a dostal jsem odpovědi na veškeré mé dotazy. Hlavně preferuji lidský přístup Paní Báčové, která zařídila prodej jak se říká od A až do Z. Od podpisu smlouvy jsem se o nic nemusel starat. Jedinou mou starostí bylo jak investovat peníze , které mi došly na můj účet. Děkuji za příjemnou spolupráci
  Josef Vokřál
  Kutná Hora
 • Václav Dastych
  Rád bych poděkoval za perfektní servis a práci p.Báčové při prodeji mé nemovitosti v Nepoměřicích . Vždy dodržený termín setkání ,ochotná na cokoliv odpovědět a hlavně vždy dostupná ať už na telefonu nebo osobně. Pokud se mě kdokoliv zeptá , kterého realitního odborníka bych doporučil .... vždy uvedu jen jedno jméno Dagmar Báčová.
  Václav Dastych
  Kutná Hora

Prodané nemovitosti

Nebytové prostory v obci Mnichovice u Říčan, trvale pronajaté.
Prodáno BEZ INZERCE 2018
Byt v Praze 1 - Nové Město o dispozici 4 + 1 a výměře 115 m2.
Prodáno v insolvenci BEZ INZERCE 2018.
Pozemek v obci Mirošovice u Říčan s pěkným výhledem o výměře 1105 m2. Všechny přípojky na pozemku. Příjezd po zpevněné komunikaci. Prodáno 2018.
Byt v Praze Karlín o dispozici 2+1 a výměře 42 m2 ve výjimečném domě Rezidence Expo. Přidanou hodnotou bytu je upravená terasa na střeše domu s výhledem na Prahu a možností posezení.
Další výhodou je fitness posilovna v přízemí domu. Celý komplex bytového domu je zabezpečen kamerovým systémem s recepcí. Prodáno 2018.
Prostorný dům s velkou zahradou v obci Roztěž. Dům je částečně zrekonstruován. K okamžitému bydlení je zde bytová jednotka 2+kk s příslušenstvím. Další prostory jsou před rekonstrukcí. K domu náleží velká zahrada, která je v jedné části upravena k relaxaci. Nachází se zde umělé jezero - bazén o ploše cca 400 m2 s cirkulací a čištěním vody. K domu náleží bývalé hospodářské stavení. (2017)
Pronájem kanceláří s parkovištěm v centru Kutné Hory v České ulici. Jedná se o 4 kanceláře (73 m2). Ke kancelářím náleží 2 x wc a kuchyňka. Cena pronájmu je včetně úklidu a parkovacích míst u budovy.
Komerční objekt v centru obce Líbeznice. Soubor na sebe navazujících budov o celkové užitné ploše 1640 m2 na pozemku o velikosti 2970 m2. Dle územního plánu obce lze objekt využít pro malovýrobu a řemeslnou výrobu, výrobní a nevýrobní služby za podmínky, že jejich negativní vlivy neruší okolí. Stav před rekonstrukcí. Vzdálenost od Prahy 5 km. Prodáno za 7 500 000 Kč (2017)
Prodej prvorepublikové vily ve Strašnicích, Praha 10. Vila má jedno podzemní podlaží, dvě nadzemní podlaží a podkroví. Stav před rekonstrukcí. Do domu přivedeny všechny sítě - elektro, voda, kanalizace a plyn. Pozemek o celkové výměře 652 m2. Prodáno za 17 200 000 Kč (2014)
Slunný pozemek ve stávající zástavbě v obci Říčany u Prahy - Radošovice. Parcela kompletně zasíťovaná (elektřina, plyn, vodovod, kanalizace). Klidné místo nedaleko koupaliště Jureček. Výměra pozemku 1046 m2. Prodáno za 4.400.000 Kč (2017)
Prodej řadových domů s pozemky a parkovacími místy v obci Církvice u Kutné Hory. Bloky čtyř domů, každý s vlastním vchodem a vlastním pozemkem. Dispoziční řešení: 3+kk (101 m2) nebo 4+kk (105 m2). Domy napojeny na veškeré IS. Velikosti pozemků cca 250 - 550 m2. V obci je škola, školka, obchody a drobné služby. Dobrá dopravní dostupnost do okolních měst Kutná Hora 5 km, Čáslav 4 km. (2013 až 2016)
Rodinný dům typu "šumperák", 4+kk se zahradou a garáží ve Zruči nad Sázavou. Situován v klidné, upravené okrajové čtvrti města, vybudované v 80. letech. Inženýrské sítě: obecní voda a kanalizace, elektřina, plyn. Celková plocha pozemku 735 m2, z toho zastavěná 111 m2. Vytápění je řešeno plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva. Ohřev vody je elektrickým bojlerem. Prodáno 1 900 000 Kč (2011)
Stavební pozemek v obci Šestajovice o výměře 740 m2, Praha - východ. Prodáno za 2 550 000 Kč (2011)